Menu Close

Dėl darbo vasaros metu organizavimo

Gerbiami tėvai (globėjai, rūpintojai)!
Informuojame Jus, kad dėl mokytojų bei mokytojų padėjėjų kasmetinių atostogų, nuo š. m. birželio 3 d. mūsų ugdymo įstaigoje vyks grupių jungimai, kurių metu bus užtikrintas nuoseklus ir saugus ugdymo procesas.
Konkreti informacija apie tai, kurios grupės bus sujungtos ir kurios mokytojos bei mokytojų padėjėjos dirbs su ugdytiniais, pateikta uždarose Facebook grupėse, skirtose mūsų darželio tėvams.
Norime pažymėti, kad lopšelis-darželis „Skroblinukas“ dėl būtinų techninių darbų (magistralinių vamzdžių keitimo) bus laikinai uždaromas. Mūsų įstaiga priims dvi minėto darželio grupes, kurių veikla bus organizuota, atsižvelgiant į esamas aplinkybes ir galimybes.
Dėkojame Jums už supratingumą ir kantrybę šiuo iššūkių laikotarpiu. Esame įsipareigoję užtikrinti, kad šie laikini pokyčiai kuo mažiau trukdytų Jūsų vaikų ugdymo procesui ir jų kasdienybei.
Jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos, prašome kreiptis į mus el. paštu📧: rastine@bangele.vilnius.lm.lt ar telefonu📲: (8 5) 213 4192. Apie visus atnaujinimus ir pokyčius mes Jus informuosime papildomai.
Skip to content