Menu Close

Kontaktai ir priėmimas

Įsivaizduokite darželį, kuris yra ne tik saugus ir šiltas vaikų ugdymo centras, bet ir magiška vieta, kur jūsų mažylis mokysis ir augs. Mes pristatome Jums mūsų darželį – oazę ramioje Naujamiesčio vietoje, apsuptą gražių kaštonų.

Mūsų darželis yra įsikūręs idiliškoje, ramiame Naujamiesčio rajone, kur vaikams skiriamas ypatingas dėmesys. Čia, tarp žaliuojančių kaštonų, Jūsų vaikas leis dienas pilnas mokymosi, žaidimų ir atradimų.

Kodėl pasirinkti būtent mūsų darželį?

  1. Ramu ir gamtos apsuptyje: Mūsų darželis įsikūręs tarp žaliuojančių medžių, toli nuo miesto triukšmo, suteikiantis vaikams saugią ir raminančią aplinką.
  2. Individualus dėmesys kiekvienam vaikui: Mažos grupės ir aukštos kvalifikacijos pedagogai užtikrina, kad kiekvienas vaikas jaustųsi svarbus ir mylimas.
  3. Įvairiapusiška veikla: Siūlome platų užimtumo spektrą – nuo meninių veiklų iki mokymosi per žaidimą, viskas pritaikyta vaiko amžiui ir poreikiams.
  4. Sveika ir subalansuota mityba: Mūsų darželyje pateikiame sveiką, namų gamybos maistą, kad Jūsų vaikai augtų sveiki ir stiprūs.

Pasirinkite mūsų darželį – ten, kur vaikystė tampa nuostabiu nuotykiu.

Užpildykite registracijos formą jau šiandien ir prisijunkite prie mūsų bendruomenės. Laukiame Jūsų ir Jūsų vaikų, kad kartu kurtume gražiausias vaikystės akimirkas!

 

Priėmimo tvarka

Vaikai į darželį priimami Vilniaus miesto savivaldybės administracijos nustatyta tvarka.

Prašymus priimti vaiką į darželį tėvai/globėjai pildo Vilniaus miesto savivaldybės svetainėje:  http://www.vilnius.lt/  → Registracija į darželius ir mokyklas →  Teikti prašymą į darželius (Turite prisijungti).

Tėvai (globėjai), gavę pranešimą apie skirtą vietą įstaigoje, turi per 10 kalendorinių dienų elektroniniu būdu pasirašyti dvišalę elektroninę sutartį ir iki einamųjų metų rugsėjo 1 d. pateikti įstaigai, į kurią priimtas vaikas šiuos dokumentus:

  1. Vaiko gimimo liudijimą arba gimimo išrašą (kopiją).
  2. Elektroninės statistinės apskaitos formos (Nr. E027-1) mokinio sveikatos pažymėjimą.

Vaikai iš darželio išbraukiami raštišku tėvų prašymu ir direktoriaus įsakymu.

ADAPTACIJA DARŽELYJE (patarimai tėvams)

 

Kontaktai

Vilniaus lopšelis-darželis “Bangelė”

Įstaigos kodas:  190020434
Žemaitės g. 3, 03119 Vilnius
Telefonas: (8 5) 213 4192
El. pašto adresas: rastine@bangele.vilnius.lm.lt

Darbo laikas:  Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 06:00 iki 18:00
Šeštadieniais – Sekmadieniais nedirbame

Kaip mus rasti?

 

 

 

Skip to content