Menu Close

Švarūs dantukai – spindinti šypsena

„Švarūs dantukai – spindinti šypsena“

2024 m. kovo 1 d. mūsų lopšelyje-darželyje įvyko renginys „Švarūs dantukai – spindinti šypsena“. Renginio tikslas – supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su dantų priežiūros svarba ir ugdyti teisingus dantų valymo įpročius.

 

Renginyje dalyvavo lopšelio grupė „Gintariukai“, 3–4 metų grupė „Jūros žvaigždutės“ ir 4–5 metų grupė „Žuvytės“. Renginio metu visuomenės sveikatos specialistė vaikams demonstravo, kaip taisyklingai valyti dantis. Ji paaiškino, kiek laiko reikia skirti dantų valymui, kaip teisingai laikyti dantų šepetėlį ir kokiais judesiais reikia valyti dantų paviršių. Vaikai imitavo dantų valymą, naudodami dantų modelį ir dantų šepetėlį. Jie mokėsi taisyklingai valyti dantis sukamaisiais ir šluojamaisiais judesiais valydami imitacines apnašas nuo paruoštų popierinių dantų paviršių. Taip pat vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste atliko linksmą pirštukų mankštą, kuri padėjo jiems įsiminti, kaip svarbu rūpintis savo dantimis, kad jie visada būtų sveiki ir stiprūs. Be šių veiklų, renginio dalyviai turėjo galimybę laisvai bendrauti tarpusavyje, dalintis savo patirtimi ir užduoti rūpimus klausimus apie dantų priežiūrą.

 

Vaikai renginio metu buvo smalsūs, aktyvūs ir entuziastingi. Jie su didžiausiu dėmesiu klausėsi pasakojimo apie dantis ir jų priežiūrą, noriai dalyvavo žaidimuose ir stebėjo taisyklingo dantų valymo demonstraciją. Šis renginys padėjo vaikams suprasti, kad dantų priežiūra yra svarbi ir smagi veikla, kuri gali padėti jiems džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis.

Skip to content